Już teraz zapoznaj się z naszą bardzo bogatą ofertą, z której na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Na terenie IMPULS FITNESS znajdziesz:

  • najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia do budowy masy mięśniowej,
  • nowoczesne bieżnie, rowery, orbitreki, symulator schodów,
  • ogromną salę fitness z imponującym wyborem zajęć,
  • osobną salę z rowerami do cyclingu,
  • Wiosła


Sekcja Cardio

została zaprojektowana z myślą o osobach, które pragną się odprężyć jak i tych, które chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy i tym samym wypracować kondycję organizmu. Do Twojej dyspozycji przeznaczyliśmy aż 19 najnowszych modeli bieżni marki HERA, które wyposażone są we własne panele audiowizualne.


HERA-8000(I) z cyfrową telewizją HD to bieżnia z oferty Health One, który oferuje wysoką jakość obrazu i nowatorski wygląd. Została zaprojektowana tak, by być łatwa w obsłudze, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika. Dzięki podpisom widocznym na ekranie, użytkownik może oglądać TV bez słuchawek.


Na ścianach w części Cardio znajdują się również podwieszane monitory LCD z dostępem do telewizji kablowej. Dzięki ogólnodostępnym pilotom istnieje możliwość wyboru ulubionego programu. W ofercie oprócz licznych kanałów sportowych, znajdują się również kanały muzyczne oraz informacyjne.


Sekcja Siłowa

Dla amatorów powiększania masy mięśniowej oraz dla tych, którzy chcą ujędrnić i usprawnić swoje mięśnie w IMPULS FITNESS zlokalizowano Sekcję Siłową. Tutaj oprócz najwyższej jakości sprawdzonego sprzętu, który tradycyjnie znajduje się prawie w każdej siłowni znajdziesz także istne nowości techniczne z kręgu ćwiczeń fitness. Specjalną częścią w Sekcji Siłowej jest miejsce do wykonywania treningu obwodowego. Znajduje się tam odpowiedni sprzęt potrzebny do ćwiczeń różnych partii ciała, który ułożony jest w formie zamkniętego koła. W trosce o Twoje bezpieczeństwo oraz o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, w Sekcji Siłowej cały czas obecni są wykwalifikowani trenerzy personalni. Oni tez mogą służyć Ci pomocą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.


Sala Cycling

Przejrzysta i obszerna Sala Cycling przeznaczona jest zarówno dla zagorzałych fanów jazdy na rowerze, jak i tych którzy pragną odprężyć się podczas spokojnej jazdy po ciężkim dniu pracy. Oprócz 25 najwyższej jakości rowerów na sali dostępne jest także specjalne urządzenie do badania rytmu serca firmy SUUNTO. Każdy uczestnik zajęć cycling, będzie miał zamocowany specjalny pas piersiowy z czujnikami tętna, za pomocą którego będzie na bieżąco kontrolować swój rytm na dużym ekranie.


Strefa Relaksu

  • Sauna sucha
  • Solarium


System Suunto Fitness Solution:

  • pozwoli zwiększyć efektywność i motywację w treningu ukierunkowanym na polepszenie stanu układu krążenia,
  • ułatwi instruktorom i trenerom osobistym zadań związanych z planowaniem treningu i przygotowywaniem zaleceń dla użytkowników,
  • pozwoli na kontakt z członkami klubu za pośrednictwem narzędzi marketingowych i komunikacyjnych